kolmapäev, 13. märts 2013

Kelguhoki MM B-pool kolmas päev, 13.03.2013

Kolmapäev, 13.märts 2013           EST:SVK
Kohtumises oli meie jaoks tükike fataalsust - kaotus ilmameistri võistlustele sisenejatelt, umbesti 2 hooaega alaga tegelenud slovakkidelt oleks olnud totaalne läbikukkumine. Seda kõike õnneks ei juhtunud, aga miskit silma- ja hingerõõmustavat polnud samuti
Esimene periood - seis 0:0. Ükskõik mis pidi rünnakule minekud põrkusid vastu slovakkide vahvat katset. Tõsi, pealeviseid kogunes, aga selliseid, mis oleks tulemusena fikseeritavad, mitte
Teisel kolmandul tegi kapten Kaido lõpuks otsa lahti - saime sellega tüki pingeid maha. Aga õppusevõtmiseks ei saanud seda nimetada mitte, isegi Ivar Liivi teise värava järgselt olime krampis ja kammitsetud.
Kuigi mängupilt tervikuna oli parem, ja veelgi parem kolmandal perioodl, väravatelisa ei tulnudki. Tulemusega 2:0 asi päädiski.
Kokkuvõtvalt, nagu ütles treener Aivar Sikk - parem inetu mänguga võit, kui ilusaga kaotus.
Reedel kohtume üleminekumängus võõrustaja Jaapaniga. Sellest mängust läheb võitja kullamatši mängima Saksa ning Suur-Britannia võitja vastu. Kaotanud meeskonnad kohtuvad pronksimängus. Mõlemad mängitakse laupäeval, 16.märtsil